Duyuru Tapatalk Uygulaması Ile Forum Sitemizi Daha Kolay Takip Edebilirsiniz.

Ferhat

Orgeneral
Site Yöneticisi
Misafir
VIP
ISOFRM.COM tapatalk üyeliği yapılmış olup artık cep ve tabletleriniz üzerinden forum sitemizde bilgi paylaşabilir ve bilgileri takip edebilirsiniz.
Yapmanız gereken cep telefonunuzdan www.isofrm.com adresine girmeniz yeterli. Sistem size tapatalk kullanılsınmı diye sorduğunda uygulamayı indirip yönergeleri takip etmeniz yeterli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar. Tapatalk kullanılıyor şuanda. Hatta şuan mesajı tapatalk üzerinden yazıyoruz. Ayarlarınızı tekrar kontrol edebilirsiniz.

Ferhat Bey, iPhone üzerinden www.isofrm.com giriyorum en üstte tapatalk açayım mı diyor aç diyorum program açılıyor ama eklemiyor ? Yanlış yaptığım bir nokta var mıdır acaba ?

Teşekkürler

Tapatalkta kullanıcı adı ve şifrenizi giriyormusunuz. Ben şuan kullanıyorum bi problemde yaşamıyorm ama. Tapatalka kullanıcı adı ve şifre olarak bir profil oluşturun. Sonra forum sitesini ekleyebilirsiniz

Bizde sunucu hata kayıtları varsa inceleyelim belki bir güvenlik protokolüne takılıp takılmadığınızı inceleyelim

sunucu hata kayıtlarını kontrol ettik ama bir problem görünmemekte. bizlerde ios ve android üzerinden tapatalk erişimi sağlıyoruz ama problem görünmüyor.
bilgilerinize sunarız.

Tapatalk ile iletişime geçtim gelen cevap

Tapatalk ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz!
Ulaşmaya çalıştığınız forumda çalışan bir Tapatalk eklentisi yok, dolayısıyla soruna neden oluyor. Eklentilerini güncellemek için forum sahibiyle iletişime geçeceğiz. Üyelerden gelen istekler daha hızlı incelendikçe, lütfen forum yöneticinize de bildirin.

Merhabalar. Tapatalk uygulamasında sitemiz mevcut fakat yanlış arama ismi yazıldığından bulamıyor olabilirsiniz.
dilerseniz tapatalk uygulaması arama alanına : isofrm.com olarak aratırsanız sitemizi görebileceksiniz. şuna isofrm olarak aratılması için güncelleme yaptık ama sizlere yansıması ne zaman olur bilmiyorum.
tapatalk tarafımızla iletişime geçti.
ilginiz için teşekkür ederiz

Merhabalar. Tapatalk uygulamasında sitemiz mevcut fakat yanlış arama ismi yazıldığından bulamıyor olabilirsiniz.
dilerseniz tapatalk uygulaması arama alanına : isofrm.com olarak aratırsanız sitemizi görebileceksiniz. şuna isofrm olarak aratılması için güncelleme yaptık ama sizlere yansıması ne zaman olur bilmiyorum.
tapatalk tarafımızla iletişime geçti.
ilginiz için teşekkür ederiz

Ferhat Bey teşekkürler dediğiniz şekilde aratınca çıktı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri