M-Files Doküman Yönetim Sistemi Yazılımı

Ferhat

Orgeneral
Site Yöneticisi
Misafir
VIP
M-Files Nedir?
M-Files-Logo-dikey.jpg

M-Files, her çaptaki firma için dokümanların yönetimi, bulunması ve takibini kolaylaştıran kullanımıkolay ve güçlü bir doküman yönetim sistemidir.

M-Files, şirketlerin verimliliğini arttırıp, iş akışlarını geliştirerek, bilginin tekrar kullanımını arttırır. Çakışmaları ve aynı dokümanın kopya sayısının artmasını engelleyerek firmaların günümüz iş dünyasında başarılı olabilmelerinde yardımcı olmaktadır.

Doküman Yönetim yazılımları ve çözümleri mevcut durumda pahalı ve karmaşık programlar tarafından oluşmaktadır. Bu yazılımların kullanılabilmesi için hem yüksek bütçeler hem de yoğun bir eğitim gerekmektedir. M-Files ise bu geleneği değiştiriyor ve firmalara çok uygun fiyata kullanımı kolay Doküman Yönetim Sistemi sunuyor. Çok uygun fiyatına rağmen, doküman yönetim sistemlerinde bulunması gereken özelliklerin daha fazlasını içeriyor ve çok kolay kullanılabilir bir arayüz sunuyor.

Kullanım Alışkanlıklarınızı Değiştirmek Zorunda Değilsiniz!

M-Files Windows entegrasyonunu mükemmel bir şekilde sağlayan sektöründeki tek çözümdür. Bu sayede, kullanıcılar yeni bir arayüz öğrenme ihtiyacı duymadan, çok kolay bir şekilde sisteme adapte olurlar.

M-Files Hangi Açılardan Farklı?
Windows-icon.png

Windows Entegrasyonu

M-Files Windows’a mükemmel entegre olur ve Windows Explorer arayüzü üzerinden çalışan sektöründeki tek yazılımdır.

dosya.png

Uygulama Entegrasyonu

M-Files bütün Windows uygulamalarıyla entegre bir şekilde çalışır. Bu da demek oluyor ki bütün Windows uygulamalarından, standart komutlar (Aç, Kaydet, Farklı Kaydet, vb.) ile M-Files doküman kütüphanesine erişilebilir.

m-data.png
Güvenilirlik ve Performans

M-Files sistemde bir sanal sürücü oluşturarak bilgisayarınız ile sunucu arasındaki boşluğu dolduran tek yazılımdır. M-Files’ın başarılı senkronizasyon yetenekleri sayesinde, kullanıcılar dosyalar üzerinde sanki kendi bilgisayarlarında kullanıyorlarmış gibi hızlı ve performanslı işlem yapabilir. M-Files diğer sistemlerde olduğu gibi dokümanları kaydetmek için network yapısını kullanmaz. M-Files, networkünüz zaman zaman yavaşlasa bile, her zaman hızlı ve performanslı bir sistem sunar. Networkte bir problem olduğunda bile M-Files ile çalışmanıza devam edebilir ve problem çözüldüüğünde M-Files otomatik senkronizasyonu başlatır.

ozellestirme.png
Özelleştirilebilir Yapı ve Uygun Fiyat

M-Files, her kurum/kuruluşun ihtiyaçlarına göre sunulan bir çözümdür. Bu noktadaki en büyük avantajı da özelleştirilmesinin çok basit olmasıdır. Bu sayede farklı ürünlerde aylar alabilecek projeler, M-Files ile günler içerisinde tamamlanabilmektedir. Sonuç olarak da çok daha uygun bütçelerle, çok daha verimli sistemlere M-Files yetenekleri sayesinde ulaşabilirsiniz. M-Files sayesinde doküman yönetim sistemi avantajlarından her ölçüde kurum/kuruluş yararlanma fırsatı yakalıyor.

Son düzenleme:

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri