Iso 9001:2015 Eğitim

cem-ay-em

Er
Üye
Arkadaşlar merhaba öncelikle forum kurallarına aykırı davranışlarda bulunduysam özür dilerim.Cuma günü şirket sahibi bana kalite yönetim sistemini oluşturabilmem ve uygulayabilmem için eğitim almamı tavsiye etti. Ben ıso 9001:2015 temel eğitimi, iç tetkikçi eğitimi, pfmea eğitimi almakla başlayacağımı düşünüyorum. Bu konuda neler yapmam gerekli sizce hangi kuruluş veya kuruluşlardan eğitim (sertifikalı) almalıyım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Cem Bey;

Burada önemli olan kurumda daha önce bu tip bir sistem var mı yok mu? Siz yeni bir sistem kuracaksınız bunun zorluklarını yaşayabilirsiniz. Eğitim olarak öncelikle ISO 9001 temel ve dokümantasyon eğitimlerini alırsınız. İç tetkikçi eğitimini bir süre sonra da alabilirsiniz. Ancak kurumunuzun büyüklüğünü bilmemekle beraber bir iç tetkikçi yeterli olmayacaktır. Birden çok iç tetkikçi olması daha iyi olacaktır. Benle iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba Cem Bey;

Burada önemli olan kurumda daha önce bu tip bir sistem var mı yok mu? Siz yeni bir sistem kuracaksınız bunun zorluklarını yaşayabilirsiniz. Eğitim olarak öncelikle ISO 9001 temel ve dokümantasyon eğitimlerini alırsınız. İç tetkikçi eğitimini bir süre sonra da alabilirsiniz. Ancak kurumunuzun büyüklüğünü bilmemekle beraber bir iç tetkikçi yeterli olmayacaktır. Birden çok iç tetkikçi olması daha iyi olacaktır. Benle iletişime geçebilirsiniz.
Merhabalar yanıtınız için teşekkürler. Firmada kurulu pasif bir sistem var etkinleştirmek eksik yönlerini görmek güncellemek ve etkinliğini sürdürmek için neler yapılabilir.

Merhabalar,
Kurumumuzda Entegre Yönetim Sistemleri bilgilendirme ve İç tetkikçi Eğitimleri aldık. Eğitimleri N Sistem Neslihan Karota'dan aldık ve çok memnun kaldık. Tecrübesi ve konular üzerindeki hakimiyeti çok iyi bir bayan. İnternetten aratarak iletişime geçebilirsiniz. Neye ihtiyacınız olduğunu değerlendirmeniz gerekiyor.

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri