Iso 14001 Çevre Yönetim Sistemi Kayıtların Saklanması Konusu

bkuzu

Orgeneral
Moderatör
Üye
Merhabalar,

14001 Çevre Yönetim Sistemine göre kayıtların saklanması konusu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi ?
Hangi kayıt ne kadar süre saklanmalı ?

Merhabalar,

14001 Çevre Yönetim Sistemine göre kayıtların saklanması konusu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi ?
Efendim kayıtların saklama sürelerini siz kendi şirketinizin proseslerine göre belirlerseniz uygun olacaktır.

Merhabalar,

merhaba https://www.isokaliteyazilimi.com/u...cevre-yonetim-sistemi-dokumani-satinal-indir/ buradan indirebilirsiniz lisanslı olduğu için yükleyemiyorum. ben genelde ürünlerimi buradan alıyorum ve burada bir çok ürün uygun fiyata. buradan indirerek kendi sisteminize entegre edebilirsiniz.

Merhabalar,

Büşra Hanım

Dokümanların saklama süresi için herhangi bir olmazsa olmaz koşul yok nacizane tavsiyem

Çevre kazaları (varsa)
Çevre acil durum tatbikatları gibi dokümanları muhakkak uzun vadeli düşünün.Genelde denetlemelerde bu tarz dokümanların süresini soruyorlar.

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri