Düzletici Faaliyet Form Örnekler

mehriban

Orgeneral
Moderatör
Üye
Herkese Merhaba,

Sistemem baktım pek örnek göremedim, Bilgi düzeylerimizin artması için mümkün olan herkes bir form örneği paylaşabilir mi?

Şimideden teşekkürler

bendede bu örnek var

Ekli dosyalar

• Düzeltici Faaliyet.doc
    79 KB · Görüntüleme: 210
Bir örnek ekliyeyim bende.
Çok örnek olmamasının nedeni de artık döfler bir çok yerde sistem üzerinden takip edilmekte.
Pek kullanmasam da excel ile yapılmış bir takip programını da ekte vereyim.

Ekli dosyalar

• Düzeltici Faaliyet Formu 16045 (1).xlsx
    19.1 KB · Görüntüleme: 206
  • DÖF Yönetimi.rar
    97.5 KB · Görüntüleme: 174
Bir örnek ekliyeyim bende.
Çok örnek olmamasının nedeni de artık döfler bir çok yerde sistem üzerinden takip edilmekte.
Pek kullanmasam da excel ile yapılmış bir takip programını da ekte vereyim.

Mesut bey, bizde sistem üzerinden takip ediyoruz rapor formatını gönderdim. :) :)

Sistem üzerinden takip etmek kesinlikle kolay katılıyorum :)

Arkadaşlar :)

Bizde sistem üzerinden takip ediyoruz. bende sistemdeki kriterleri gönderdim. Şimdi kullanıcı arayüzlü bir yazılım için çalışıyoruz yazılımcı arkadaşlarla, birçok örnek görürsek kriter noktasında her detaya değinmiş oluruz diye istedim. :)

Arkadaşlar :)

Bizde sistem üzerinden takip ediyoruz. bende sistemdeki kriterleri gönderdim. Şimdi kullanıcı arayüzlü bir yazılım için çalışıyoruz yazılımcı arkadaşlarla, birçok örnek görürsek kriter noktasında her detaya değinmiş oluruz diye istedim. :)
Excel size bu konuda yardımcı olacaktır.
Diğer programların demolarını da inceleyebilirsiniz.
Bence yazılımcı arkadaşlardan hatırlatma özelliği eklemesini istemeniz çok yardımcı olacaktır.

Excel size bu konuda yardımcı olacaktır.
Diğer programların demolarını da inceleyebilirsiniz.
Bence yazılımcı arkadaşlardan hatırlatma özelliği eklemesini istemeniz çok yardımcı olacaktır.
Teşekkürler,

Bu kuralı şöyle düşündük, Döf cevaplama süresi 3 gün eğer 2. günde cevap gelmediyse hem üstüne hemde kendisine mail gidiyor.

Teşekkürler,

Bu kuralı şöyle düşündük, Döf cevaplama süresi 3 gün eğer 2. günde cevap gelmediyse hem üstüne hemde kendisine mail gidiyor.
Ek olarak,
İşi yapacak kişinin ekranına bildirim ve 3 gün kala işi hatırlatma maili gitmesi.

Koordine eden kişinin ekranına geciken işlerin düşmesini de ekleyebilirsiniz.

Geciken işleri yönetime aylık olarak geciken gün sayısı ile raporlama yapmaktayız. Böylece itekleyici bir güç oluşuyor :D

Mesut bey öneride bulunacagınız bir sistem varmıdır .
teşşekkürler
Kendi kullandığım ve en popüler olan qdms yazılımını önerebilirim.
Bunun dışında programlarda mevcut ve önemli olan ERP programınız ile entegre olması.
Kendi yazılım ekibiniz varsa onlarda yazabiliyor.

iyi çalışmalar dilerim.

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri