Online Satış Degisiklik Yonetim Proseduru-iso 9001-2015 Madde 6.3

YBS

Orgeneral
Site Yöneticisi
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı – Madde 6.3 Değişikliklerin planlanması içerisinde tanımlanması gereken ISO 9001:2015 Değişiklik Yönetim Prosedürü hazır olarak satın alabilirsiniz.

Doküman Adı: ISO 9001:2015 Değişiklik Yönetim Prosedürü (TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı – Madde 6.3)

Diğer Dokümanlar:

P20-F01 Değişiklik Yönetimi Formu

Doküman Formatı: Word

Sayfa Sayısı: 6 Sayfa

Doküman Dili: Türkçe

Ulaşmak İçin Lütfen Burayı Tıklayınız

Güzel doküman tavsiye ederim arkadaşlar. Emeğiniz için teşekkür ederim

Merhabalar. Online satışlarımızda tüm Kredi Kartları ile satış işlemi başlamıştır. İsterseniz taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Yakın zamanda diğer dokümanlarımızıda sizlerle paylaşıcağız. İlginiz İçin Teşekkür ederiz.

Online Satınalma İçin Tıklayınız

Merhabalar. Sunucularımızı Daha Güçlü Sunuculara taşıdık ve kapasitesini artırdık.
Artık YBS-Yönetim Bilişim Sistemleri'nden doküman alanlar sınırsız zamanda, sınırsız indirme yapabilecekleri gibi dokümanlarda güncelleme yaptığımızda ücretsiz son sürümlerine ulaşabilecekler.
Sizlerden gelen geri bildirimler sonucu Dokümanlarımızı her geçen gün mükemmele yaklaşmak için güncelliyoruz.
Sayfamızdaki Revizyon Takip alanından doküman güncellemelerimizi takip edebilirsiniz.
Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz. yapılan son güncellemeler sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
İlginiz İçin Çok Teşekkür Ederiz.

Online ISO Standart Eğitimleri

Geri